Jste tu poprvé? - Skrýt (musíte být přihlášeni)

Seriály

Photoshop CS5 začátky

  Podrobná procházka Photoshopem CS5 s praktickými ukázkami a srozumitelným výkladem, přátelským pro začátečníky, i pro pokročilé. Více než 30 dílů shrnuje většinu možností programu a vede vás od úplných začátků k složitějším věcem, které jsou vyhrazené pokročilejším grafikům. Vše je přehledně a logicky rozděleno do jednotlivých bloků, články jsou obsáhlé, ale plné důležitých informací a jste vedeni autorem, který se snaží myslet jako když s programem začíná, jako vy.

Základy Cinema4D

  Seriál pro všechny nováčky na poli 3D grafiky, zaměřený na Cinema4D.

Začátky Drupalu

  Komplexní seriál a průvodce šablonováním v Drupalu. Naučte se vytvářet šablony a přizpůsobovat si systém dle svých potřeb, vhodné i pro pokročilejší uživatele-neprogramátory.

Základy kódování HTML a CSS

  Modernizovaný seriál vám přináší přehledné informace a je kvalitním zdrojem pro výuku - pokud si potřebujete osvojit základy kódování webových stránek, začněte zde.

Základy webdesignu

  Úvod do webdesignu pro začátečníky - tento seriál je více než 2 roky starý, a bude v několika následujících měsících nahrazen novým.

Photoshop CS3 začátky

  Seriál staršího data, bohužel neprochází některé důležité části programu, je průběžně nahrazován novým seriálem o Photoshopu CS5.

Nahoru

Autoři: Jakub Houdek, Jakub Šimůnek, Petr Široký a příležitostní sebevrazi