Strana 9 z 9 PrvníPrvní ... 789
Výsledky od 201 do 213 z 213
  1. Citovat Citovat
    Nazdar, vyborne, preji ti to neni nad to mit praci, kterou jsi chtel Tesim se na nove prace, az to zverejnite.
    Take preji vesele Vanoce!

2. Citovat Citovat
    Přítel blu01's Avatar
    Registrace
    Oct 2010
    Gratulujem, som rád, že máš konečne svoju vysnívanú prácu. Nech sa ti darí!
    Prajem všetkým veselé Vianoce

3. Citovat Citovat
    Přítel viter's Avatar
    Registrace
    Oct 2010
    Díky moc všem za odezvu Určitě se budu snažit zavítat sem častěji. Vím, že se tu najdou jedinci kteří by se chtěli jednou taky dostat k dělání konceptů nebo ilustrací, proto se určitě budu snažit podělit se o co nejvíc informací to půjde. Ale nic nemůžu slíbit, práce bude až nad hlavu.

4. Citovat Citovat
    Přítel Ticor's Avatar
    Registrace
    Oct 2010
    Ta hra vypadá dobře a koncepty jsou taky super. Velkej krok vpřed kickstarter sleduju pravidelně, ale stejně dej vědět až to tam bude. GL.

5. Citovat Citovat
    Perfektný obrázok - typický vianočný.
    Trocha kritiky: tá vianočná guľa pôsobí plocho (nedalo mi )

Hra vyzerá zaujímavo... v tej složke media, acid tube - to je tvoja práca, že? Či?

6. Citovat Citovat
    Přítel viter's Avatar
    Registrace
    Oct 2010
    Ticor: Díky moc.

Roki: Díky. Vzhledem k těm světelným podmínkám je ta koule nasvícena správně. Je tam dost světla a odraženého světla a pak to vypadá trochu placatě, to máš pravdu. Příště budu podvádět a udělám tam větší kontrast. Je fakt, že "správně" neznamená vždycky "hezky" Jinak všechno co je kreslené/malované ve složce media tak je moje práce, takže i acid tube Ale valná většina věcí jsou redesigny podle původní hry. Každopádně se počítá s tím, že se na všech těch objektech bude ještě pracovat a budou se měnit.

Já vim, já vim, zase jsem se dobu neozval, ale lepší pozdě než vůbec Píšu hlavně kvůli tom, že se kampaň hry na KS konečně spustila. Můžete si počíst o něco víc o samotné hře a taky se dozvědět pár informací o autorovi projektu. Když si spustíte video, tak za trailerem je ještě menší povídání a to v češtině s anglickými titulky. Pokud vás projekt zajímá, tak určitě sledujte stránku pravidelně. Dočkáte se pravidelných aktualizací a soutěží. Také bych vás všechny chtěl požádat o pomoc a to v podobě rozšíření odkazu na projekt kde to jen lze. Bohužel tato bitva se nevyhrává jenom kvalitou projektu, ale hlavně reklamou. Díky všem předem.

http://www.kickstarter.com/projects/.../tremulous-2-0

A abych nezapomněl k čemu tohle fórum hlavně slouží, tak jsem dám ještě jednu takovou studii podle fotky z poslední doby.
    tank- 06-02-2013.jpg

7. Citovat Citovat
    Přítel viter's Avatar
    Registrace
    Oct 2010
    A máme tu první update na Kickstarteru.

http://www.kickstarter.com/projects/...lous-2-0/posts

8. Citovat Citovat
    Přítel etwoo's Avatar
    Registrace
    Oct 2010
    týjo mám neustále podobný dilema, správně/hezky-krásně, ale pravdou je, že máš pravdu spíš ty Vítěre, protože jde o to jak to bude na diváka působit a tam moc nepůjde o přesnost, vždycky je to iluze. Hmm to je asi diskuze na dýl . Každopádně je super, že se projekt zdárně posunuje, jen tak dál. Jinak pěkné studie!

9. Citovat Citovat
    Přítel viter's Avatar
    Registrace
    Oct 2010
    No když se podíváš na nějaký díla těch starších mistrů, tak tam je občas třeba okolí nasvíceno jedním zdrojem světla a postavy úplně jiným a vzájemně se nijak neovlivňují, ale funguje to a vypadá to super. Určitě se s tím dá hodně vyblnout ale nesmí se to moc přehánět.

Proběhly další aktualizace na KS stránce projektu, všechny co to nějakým způsobem zajímá, tak si to určitě už projeli. Takže proč na to opět upozorňuji? Kdysi jsem sliboval že budou možná videa z procesu tvorby.. no a je to tady Nejzajímavější je asi to první. Nevím jestli z toho něco vykoukáte nebo ne, ale možná bych to ani nedoporučoval Je to spíš pro zajímavost.

http://www.kickstarter.com/projects/...0/posts/413562

10. Citovat Citovat
    Přítel viter's Avatar
    Registrace
    Oct 2010
    Čauves všichni ! Říkal jsem si, že zaskočim a mrknu se jak se tady máte.

Koukám, že jsem tu byl naposled před pěti lety. Za tu dobu se toho udála hromada, ale nakonec jsem stejně skončil u toho kreslení a malování a vypadá to, že už se od toho netrhnu Jak to vypadá s vámi všemi, zbyl tu ještě někdo?

abych neplácal jenom naprázdno, tady je nejčerstvější kousek co jsem udělal: https://www.artstation.com/artwork/10J0K

11. Citovat Citovat
    Přítel
    Registrace
    May 2011
    Ahoj,
    ja sem jeste obcas mrknu, ale je tady mrtvo...
    S par lidma jeste delame hangouty... domlouvame se ve FB skupine

Jinak pekna prace

12. Citovat Citovat
    Přítel viter's Avatar
    Registrace
    Oct 2010
    Díky.
    Já jsem to trochu tušil, že to tady asi moc nejede. Na fb skupinu hodim oko

13. Citovat Citovat
    Přítel blu01's Avatar
    Registrace
    Oct 2010
    super veci na artstation, pracuješ ako freelancer? Škoda, že ta aktivita na fóre išla tak dole, ale väčšina ľudí asi prešla na fb do skupín.
    Naposledy upravil(a) blu01; 05-08-2018 v 14:11.

Informace o Místnosti

Users Browsing this Thread

1 uživatelů momentálně prohlíží tuto místnost (0 členů a 1 kolemjdoucích)

Záložky

Oprávnění vkládání