Výsledky od 1 do 2 z 2
 1. Citovat Citovat
  Marcelo232
  Host

  Zkušenost s*redizajnem loga?

  Jsem grafik na volné noze a dostal jsem zakázku na redizajn jednoho loga zabírajícím se online kasinem (https://kasinoguru-cz.com). Čerpám nějaké inspirace a samozřejmě i pohled jiných lidí na to jak vytvořit perfektní logo. Velmi mne mrzí že v mém případu se jedná o redizajn. Podle mne je to podstatně náročnější, protože klient chce zachovat koncepci, no zároveň chce něco nového a modernějšího. Jsem trocha ztracený, protože logo je podle mého názoru dost individuální. Věděli by stě mi odporučit i článek o redizajnu loga? Budu vám vděčný.

 2. Citovat Citovat
  Ahoj,
  neexistuje článek, který by univerzálně shrnul, jak udělat dobrý redesign loga. Obávám se, že tady je to těžké. Bohužel u článku jde o džungli všeho možného, našel jsem ti pár zdrojů, nejsem si ale jistý jejich kvalitou. V kařdém případě, pokud začínáš, nebo nemáš mnoho zkušeností, určitě neuškodí se vzdělávat - a pokud dané zdroje nebudou moc dobré, tak to snad poznáš

  https://www.creativebloq.com/graphic...o-design-21221
  https://www.smashingmagazine.com/200...e-logo-design/

  Co se loga samotného týče, budu předpokládat, že klient si představuje buď zjednodušení té postavičky, nebo lepší překreslení. Protože i když to samozřejmě není žádný krása, svůj smysl splňuje.
  Můj twitter | Moje portfolio | Nevkus vládne světu...

Informace o Místnosti

Users Browsing this Thread

1 uživatelů momentálně prohlíží tuto místnost (0 členů a 1 kolemjdoucích)

Záložky

Oprávnění vkládání

 • Můžete zakládat nová témata
 • Můžete vkládat odpovědi
 • Nemůžete posílat přílohy
 • Nemůžete upravovat své příspěvky
 •  

Nahoru

Autoři: Jakub Houdek, Jakub Šimůnek, Petr Široký a příležitostní sebevrazi