Výsledky od 1 do 2 z 2
  1. Citovat Citovat

penpen studio gallery

Jeho noví účastníci fóra. je jeho fotograf svatební fotografie. Zde jsou jeho fotky:

2. Citovat Citovat
    Koukal jsem i na tvůj web a fotky máš pěkný. Líbí se mi ta barevnost.

Akorát u těch starších fotek (třeba tady: http://penpenstudio.com/album/anh-cuoi-da-lat-8.html) mi hodně vadí to poněkud amatérské logo, které je až moc výrazné a ruší od pozorování fotky. A taky sráží kvalitu těch fotek.

Tohle nové logo už je lepší, ale i tak bych ho zmenšil. Nejlepší by ale bylo logo nahradit, jelikož logo s tužkou má asi milion designerů. Kdybys byl taky designer, tak ok, ale jako fotograf bys mohl mít originálnější logo. Naprosto by stačil nějaký handwritten podpis, anebo tak něco. Zkrátka něco decentního, nerušivého, tohle hranaté logo poutá hodně pozornosti. Třeba u té druhé fotky to stáčí pozornost na logo, namísto aby si člověk užíval kompozici scény. Případně nemusíš logo měnit, ale jen sniž jeho krytí, třeba na 50 % viditelnosti, anebo klidně 30 nebo 20 %. Ať je to jen jako vodoznak a nepůsobí to jako další element ve fotce.

Web: www.vachudatomas.cz Blog o grafice: www.graficketipy.cz Blog o logách: www.logotvurce.cz

Informace o Místnosti

Users Browsing this Thread

1 uživatelů momentálně prohlíží tuto místnost (0 členů a 1 kolemjdoucích)

Záložky

Oprávnění vkládání