Výsledky od 1 do 3 z 3
  1. Citovat Citovat
    Návštěvník
    Host

Lightbulb Příprava grafiky na zadní okno škody fábie?

Zdravim, jedná se mi o to jak vypočítat zakřivení okna, aby výsledná grafika na autě byla opticky rovně? udělal jsem grafiku v illustratoru, jenže kvůli zakřivení okna je výsledná grafika nakřivo. Má někdo s tímto zkušenosti?

2. Citovat Citovat
    Hoj, ta deformace myslím ničemu nevadí, mají to tak všichni. Pokud to chceš ale vykompenzovat, tak vezmi kus velkého papíru, udělej na něj šachovnici z čar, plácni to na okno a pak si výsledek vyfoť. Díky té šachovnici uvidíš, jak moc, jakým směrem a které části se vlastně deformují a grafiku pak "prohneš" naopak a výsledek by tudíž měl být +- rovný. Takhle bych to řešil já, ale třeba na to existují nějaké šablony, nevím.

Web: www.vachudatomas.cz Blog o grafice: www.graficketipy.cz Blog o logách: www.logotvurce.cz

3. Citovat Citovat
    O týden později, ale přeci Obávám se, že zde je to prohraná bitva - z různých úhlů to bude vidět různě a nikdy nedosáhneš ideálního výsledku. Asi nejlepší řešení by bylo mít 3D model alespoň podobně vypadajícího povrchu jako ta část auta, na kterou se bude lepit, ale to je tak vše, co mě napadá, a člověk samozřejmě musí brát ohledně na časové, finanční a technické dispozice.

Můj twitter | Moje portfolio | Nevkus vládne světu...

Informace o Místnosti

Users Browsing this Thread

1 uživatelů momentálně prohlíží tuto místnost (0 členů a 1 kolemjdoucích)

Záložky

Oprávnění vkládání

• Můžete zakládat nová témata
  • Můžete vkládat odpovědi