Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Výsledky od 51 do 75 z 77
  1. Citovat Citovat
    Jak si pořád stěžuju že nenakreslím nic jiného než koně tak tadá, malý pokus o mloka. No prý že je povedený, krásný, jako živí mi psali ale stejně myslím že to není ono. Těším se na pastel ve dřevě a myslím že tím by to mohlo jít ještě líp, nebo prismacolorkama.

A jo no, koně budou i tak No ta verze s parohy moc nevyšla ale snaha byla

2. Citovat Citovat
    Přítel Grone's Avatar
    Registrace
    Jun 2011
    Ten mlok je super! 100% Realistic

3. Citovat Citovat
    Díky zkoušela jsem vůbec poprvé jestli mi to půjde, štvala mě škola že mi to nejde, nechci tam být a je mi to na nic tak jsem sedla a cca hodinku dělala toto. I když se mě osobně zdá ještě takový nemastný neslaný tak se kupodivu líbil že je jak živý. Bohužel u ryb mi to tak nejde a nebo v tom vidím zbytečné složitosti.

4. Citovat Citovat
    S tím mlokem to vyšlo tak jsem zkusila ryby a motýla. Hrozně moc se to líbilo i když si myslím že o může být lepší ale i tak mám sama ze sebe radost jelikož jsem motýla dělala prvně v životě, i ty ryby. Snad mi to pomůže.

5. Citovat Citovat
    Přítel
    Registrace
    May 2011
    Jako zivy, ... fakt parada....

6. Citovat Citovat
    Konečně po dvou letech domalováno, ty pauzy mezi kreslením byly fakt dlouhé, nebýt školy, mám to dřív. Makačka ale jsem spokojená i když se mám pořád co učit. Tahle práce mi dala hodně.

7. Citovat Citovat
    Zajímavý a stylový. Působí to na mě tak nějak "čistě", či jak to nazvat. Ta odvedená práce je tam znát.

Jediná věc, co mi tam nesedne, je kontrast u hran koberce vůči modré podlaze - přijde mi to nepřirozeně málo kontrastní a nějaký světlejší či tmavší obrys (stačí pixelová linie po obvodu) by to podle mě napravil. Třeba u toho stolu napravo je hezky vidět ta tenká světlá linie, jak se na tu hranu odráží světlo. Tak něco podobného bych asi přidal i k tomu koberci, takto s podlahou myslím moc splývá.. nevím. Ale jinak hezký.

Web: www.vachudatomas.cz Blog o grafice: www.graficketipy.cz Blog o logách: www.logotvurce.cz

8. Citovat Citovat
    Děkuji, snažila jsem se a někdy už ani neviděla co dělám. Na koberec se ještě podívám.

9. Citovat Citovat
    Ahoj,
    mlok a rybicky su super.
    Posledná práca sa mi až tak nepáči, možno si sa sústredila na drobnosti a trochu zabudla na tie dôležité veci.
    Veci, ktoré mi najviac udreli do oka:
    - Materiály bez definície, akoby všetko bolo z rovnakého materiálu, mení sa len textura
    -anatomia, hlavne končatiny a krídla
    -a celkovo nevidím nejaký zmysel v tej scéne...asi máš nejaky backstory, ale mna nič nenapadá, čo by drak robil v izbe,
    asi robil niečo na kompe a ma pauzu?
    - kompozícia a osvetlenie- asi by bolo lepšie nasmerovať pozornosť viac na samotný charkter, ktorý je asi focal v tom obrazku.

10. Citovat Citovat
    Tvorba probíhala s komunikací zadavatele který tvorbu sledoval. Obrázek je spíš character sheet dané postavy draka/technika IT a proto místnost s pc. V horní tmavé části pak přibude text s popisem charakteru. Obrázek slouží jako návod pro ostatní, kteří případně daná charakter bude kreslit.
    Hodně věcí jsem dělala poprvé a ne zrovna se povedly, plno předělávání a úprav. Aspoň jsem zkusila něco nového a do budoucna už vím trochu víc.

11. Citovat Citovat
    Za posledních pár měsíců jsem toho moc nestihla ale pře cejen bych něco vypíchla. Trošku jsem si rýpla a zkusila pár krajin. Nedělala jsem to podle fotek ale šlo mi spíš o techniku tak jsem se inspirovala již hotovými pracemi. Neumím ještě tak zjednodušit to, co je na fotce, tedy ještě mi to moc nejde.
    No neskáču z toho metr dvacet ale ani si nemyslím, že bych byla neschopná se zlepšit a naučit se to líp. Maluju v SAI a hodně se mi začínají líbit obrazy a krajiny trochu inspirované Miyazakiho animovanými filmy. Do post apo nebo industrial témat zasahovat ještě nechci, ani mě to neláká.
    Určitě mi k tom budete mít co říct, chci se dál zlepšovat a tady vím, že se netlachá zbytečně.

Trochu nemastné neslané a nevímm zda o zničit a udělat znova, nebo to ještě upravit.

Tady je to myslím trochu lepší ale zamrzla jsem v té části nejbližších kopců, takové je to ještě nedodělané a já nevím zatím jak dál. Uvažuju že to zkusím místo v SAI v photoshopu.

inspirace z dA: http://velvetcat.deviantart.com/art/...t-11-320741165
    Naposledy upravil(a) Shareaza; 28-02-2015 v 11:13.

12. Citovat Citovat
    Ještě přidávám skicu draka (jde o stejného jako ten minulý obrázek), domluvena je akční póza, trochu sci-fi a nějaké ty šrámy a díry v oblečení. Už se chystám na realizaci tužkou a pak dokolorovat digitálně.

13. Citovat Citovat
    Přijde mi pořád trochu statický. Pro větší dynamiku jsem kdysi viděl výborný tutoriál od velmi talentované kreslířky, vřele doporučuji: http://lackadaisy.foxprints.com/exhi...?exhibitid=399

Můj twitter | Moje portfolio | Nevkus vládne světu...

14. Citovat Citovat
    Jo tu znám taky i když mě osobně moc nezaujala. Spíš mne zaujal styl Juanjiho Guarnidona. Ale podívám se na ni.
    Není tam zatím nic co by vytvářelo pohyb protože to ta postava nemá, volné oblečení atd... navíc tam musím dodělat křídla a ty to zase změní. Taky a pauzáku vo moc vábně nevypadá ale při kvantu oprav se mi to osvědčilo.

15. Citovat Citovat
    Přidám teď něco tradičnějšího ( necelých 14 dní jsem měla v opravě notebook, klekl disk, tak jsem na kreslení měla víc času když jsem nemohla dělat digitálně) a to kočku na tónovaném papíře, pastelky polycolorky, na A5. Plánuju ale větší formát a pastel, hodně se to líbilo i když jsem měla pochybnosti že to není ono. Tak první práce nikdy nevypadají extra dobře.

http://margotshareaza.deviantart.com...hynx-524436292

16. Citovat Citovat
    Přítel etwoo's Avatar
    Registrace
    Oct 2010
    Je to dobrá kresba, líbí se mi ty jemné barvy, zkombinování pozadí a červeňoučkého čumáčku a navíc kočky mám rád kdybych měl ještě nějak poradit, tak bych zjemnil některé hrany, například na bradě a odrazil bych tam to modré pozadí. Takže odražené světlo.

17. Citovat Citovat
    Byl to pokus jestli to vůbec zvládnu takže jsem čekala prostě že to nějak dopadne. Až budu mít i další média pro tvorbu, určitě ji zkusím znovu. Díky

18. Citovat Citovat
    Jupiter - perokresba a akvarel na záložku do knihy o rozměrech 15,5x6,5 cm

Úplně nová práce, první část dvojce záložek, verze draka (opak bude lev a zlato zelená) 17,8x6,4

Jupiter se prodává jako originál, drak a další už budou jako reprodukce.

A koukám že mi ujel vodoznak ale to je detail :/

Tady je něco trochu jiného, akční scéna podle přání zákazníka. Už se zbívá jen poprat se s materiály oblečení, stíny a nasvícením a pozadí. Uf, dává mi to zabrat ale na druhou stranu s tím objevuju co všechno zvládnu.

Naposledy upravil(a) Shareaza; 07-06-2015 v 23:15.

19. Citovat Citovat
    Delší čas jsme nic nepřidala, on ani moc nebyl čas. Hledala jsem práci, brigádu ale mám ji a na nájem stačí takže můžu se věnovat už tomu co opravdu chci. Momentálně mám dvě zakázky na ilustraci povídek a pak kresby pro karetní hru. Zatím vše ve fázích přípravy.

Dělám stále draka, upravuju podle přání zákazníka, pozadí je ilustrační (bude to překreslené a upravené na zaplněné skladiště). Střídám SAI a photoshop. Trochu jiný styl než drak před tím ale práce je na tom dost. Tělo podle stock fota, z hlavy bych to fakt nedala.

Jinak tradiční technikou snad nejpovedenější zatím mám dvě kartičky:

a

20. Citovat Citovat
    Práce na ilustracích, zatím v tužce (o víkendu si jedu do Prahy pro nové výtvarné potřeby takže mi zatím práce stojí).
    První je ilustrace pro fantasy povídku, druhá zatím bez majitele.

a

21. Citovat Citovat
    Přítel etwoo's Avatar
    Registrace
    Oct 2010
    U té první se mi líbí kompozice, možn vlevo dole by to chtělo ještě trochu zablokovat travou, aby obraz tolik neujizdel tam do prazdna. Jinak je to dobre nacate i ta skica potvurky ma sve koluzlo.

Kun se mi zamlouva svou presnosti, jak to delas, ze je tak dobre navrhnuty? Asi leta praxe

22. Citovat Citovat
    Citace Původně poslal(a) etwoo Zobrazit příspěvek
    U té první se mi líbí kompozice, možn vlevo dole by to chtělo ještě trochu zablokovat travou, aby obraz tolik neujizdel tam do prazdna. Jinak je to dobre nacate i ta skica potvurky ma sve koluzlo.

Kun se mi zamlouva svou presnosti, jak to delas, ze je tak dobre navrhnuty? Asi leta praxe
    Děkuji za koment, ještě jsem se nedostala k dokončení ale mám konečně nové pastelky tak jdu do toho do dodělat, i koně. Koně se snažím dělat opravdu podle toho jak vypadají, snažím se o to už asi 20 let.

23. Citovat Citovat
    Mám už delší dobu trochu smutné bezpracovní období s jednáním na ÚP takže chuti do práce moc není ale zase se do toho dostávám, kreativní tvorba je mi milejší než loga.

Foto není nic moc ale je to práce na rozkresu dračího charakteru který pracovávám pro kamaráda na dračí oblek.

Opět koně, oba spíš fantasy, hnědka vlevo je stará cca 2 dny a černý se musí dodělat, nejsem s ním moc spokojená.

Též háčkuju velké hračky pro děti ale začínám. Koník hotový a na drakovi se pracuje, hodlám se držet právě draků a dinosaurů.

24. Citovat Citovat
    Ten háčkovaný kuň je super, já chci taky takového

25. Citovat Citovat
    Ten čas letí tak něco málo přidám. Dále mám plno skic zvířat a draků ale rozpracovaných.
    Semlel mě pracovní proces na infolince u operátora a pak v bance u vymáhání. Ale rozhodla jsem se že nebudu vydělávat na cizí sny.

toto je obrázek o velikosti platební karty, děláno markery copic a touchnew

Informace o Místnosti

Users Browsing this Thread

1 uživatelů momentálně prohlíží tuto místnost (0 členů a 1 kolemjdoucích)

Záložky

Oprávnění vkládání