Výsledky ankety: Nejlepší grafik v ČR je:

Hlasující
10. Nemůžete hlasovat v této anketě
  • Lefiath

4 40.00%
  • Petr Široký

0 0%
  • www.lefiath.cz

0 0%
  • Ani jeden. Petr je nejlepší na celém světě.

6 60.00%
Výsledky od 1 do 19 z 19
  1. Citovat Citovat

Exclamation Nejlepší grafik v ČR

Kdo si myslíte,že je nejlepší grafik v ČR ?
    Podle mně jednoznačně Lefiath.Možná i na světě !

2. Citovat Citovat

3. Citovat Citovat
    lol

najprv sa spamataj a vylez mu zo zadku (no ofense)

nehovorím že je zlý ale je rozdiel grafik a grafik a grafik a grafik a grafik ... a grafik ... všetko je to ovocie ale v škole v prvom ročniku (predpokladám že si ho dokončil) učia že hrušky a jablka su 2 odlyšné veci(webdesign, app design, dtp, vector, art, animaiton, 3d ... )

nájdem 150ludí lepších ako hocikto iný a rovnako nájdem dalších 150ludí(aj medzi tými 150timi) pre každého s tých 150tich ludí ktorý budú lepší ako oni .. niekto vie dobre to niekto to ... samozrejme lefiath je šikovný to nepopieram
    no má vecí ktoré mu nevyšli tak ako každý jeden na svete preto neexistuje relevantná odpoveď na tento topic

(sory za ot ale ked som videl ako ospevuješ Lefiatha a potom našiel toto ... nezdržal som sa smiechu ... je dobrý a pačia sa mi jeho prace ale s mierou človeče ... snáď má rozum a vysvetlí ti to sám)

4. Citovat Citovat
    škoda že jsou tady lidi ze kterých mluví závist

5. Citovat Citovat
    Ten s tím tak nadělal, a nakonec se ukáže, že je to obyčejný Tvrdek. Chvíli jsem se bál, že mám skutečně nějakého neodbytného obdivovatele.

Můj twitter | Moje portfolio | Nevkus vládne světu...

6. Citovat Citovat
    Citace Původně poslal(a) misino Zobrazit příspěvek
    lol

najprv sa spamataj a vylez mu zo zadku (no ofense)

nehovorím že je zlý ale je rozdiel grafik a grafik a grafik a grafik a grafik ... a grafik ... všetko je to ovocie ale v škole v prvom ročniku (predpokladám že si ho dokončil) učia že hrušky a jablka su 2 odlyšné veci(webdesign, app design, dtp, vector, art, animaiton, 3d ... )

nájdem 150ludí lepších ako hocikto iný a rovnako nájdem dalších 150ludí(aj medzi tými 150timi) pre každého s tých 150tich ludí ktorý budú lepší ako oni .. niekto vie dobre to niekto to ... samozrejme lefiath je šikovný to nepopieram
    no má vecí ktoré mu nevyšli tak ako každý jeden na svete preto neexistuje relevantná odpoveď na tento topic

(sory za ot ale ked som videl ako ospevuješ Lefiatha a potom našiel toto ... nezdržal som sa smiechu ... je dobrý a pačia sa mi jeho prace ale s mierou človeče ... snáď má rozum a vysvetlí ti to sám)
    Tady zase někdo nepochopil ironii...

7. Citovat Citovat
    To není legrace! ale fakt.

8. Citovat Citovat
    Hm tak to jsem necekal ze nekdo takovy, jako Jiri Tvrdek co ma asi 4000 foloweru a novy emo uces se takhle ponizy a udela tenhleten prispevek, jezisi fakt vlez do prdelka.

9. Citovat Citovat
    Skromnost je mou ctností, když vidím velikána jako Lef, skloním se před ním. Uč se synu skromným býti!

10. Citovat Citovat
    Citace Původně poslal(a) Tvrdek Zobrazit příspěvek
    To není legrace! ale fakt.
    No, mne zmátl odkaz na tvé osobní stránky, asi je míněn jako zbožné přání :P

11. Citovat Citovat
    To tam dal Lef, upravuje mi profil. Nevím jak je to s jeho orientací, nebo jestli je to coming-out.

12. Citovat Citovat
    Citace Původně poslal(a) Vucek Zobrazit příspěvek
    jezisi fakt vlez do prdelka.
    Jednou musel uznat moji nadřazenost, už to nevydržel, a když už do toho, tak ve velkém stylu!

@Tvrdek: Ohohó, to je leeež leeež leeež, já jen přidal slůvko "skutecne", svoje blbiny na mě nehodíš.

13. Citovat Citovat
    No dobře. Napsal jsem Lefiath je gay. Tys k tomu připsal, že skutečně. Je to trochu nezvyklé, ale pokud je to coming-out, tak to beru.

14. Citovat Citovat
    o Lefiathových kvalitách snad ani pochybovat nejde, pro mě je spíše překvapením, že ses obešel bez banu

15. Citovat Citovat
    Lefiath je zkrátka velkorysý a dokáže tolerovat i odlišné názory! To aby jste si nemysleli, že tady akceptuje jen hrstku nohsledů, která mu každý měsíc odhlasuje vítězství v anketě o nejlepší design.

16. Citovat Citovat
    Jirka byl (a už není) prvním zabanovaným po hodně, hodně dlouhé době. Taky je po hodně, hodně dlouhé době první negativní element na fóru, ale aspoň to tu zpestřuje, proto ho tady nejen trpím, ale i vítám. Sice občas musím něco smazat, když obtěžuje ostatní, ale jinak je to výhodná vzájemná symbióza.

@Tvrdek: Někdy se ve webu měsíce zapoj, lidé budou rádi hlasovat pro tebe. Pokud tvoje práce bude za něco stát, což by s tvojí reputací raději měla...

// Za dobu funkčnosti tohohle fóra dostal ban akorát jeden spambot. Jsme už trochu někde jinde než před pár lety.

17. Citovat Citovat
    Já bych spíše řekl, že nejelpším grafikem jsem já -_-

18. Citovat Citovat
    vzhledem k tomu že už moje přítomnost porušuje pravidla, tak vidím že se atmosféra trošku uvolnila... aktivita bohužel taky

19. Citovat Citovat
    No nejlepší grafik tedy nevím Myslím že v ČR je jich už hodně.

Informace o Místnosti

Users Browsing this Thread

1 uživatelů momentálně prohlíží tuto místnost (0 členů a 1 kolemjdoucích)

Štítky tohoto tématu

Záložky

Oprávnění vkládání