Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Výsledky od 51 do 71 z 71
  1. Citovat Citovat
    Známý
    Registrace
    Apr 2012
    Ahojte, mohl bych Vás taktéž požádat pokusit se nějak upravit tuhle fotku?

http://leteckaposta.cz/831632045

někomu bude možná známá, pač už jsem ji tady jednou vkládal a právě má postprodukce nedopadla přílíš dobře, tak by mě zajímaly Vaše úpravy.

Díky moc

2. Citovat Citovat
    Něco jsem tedy zkusil

PSD
    http://uloz.to/xi9bBKK/retus-psd
    Naposledy upravil(a) TheJoker; 27-12-2012 v 22:17.

3. Citovat Citovat
    Přítel
    Registrace
    Oct 2010

fotka je svetelne tupa no paci sa mi tien na tvari ktory joker zbytocne odstranil a vytvoril farebny sum...fotka je aj jemna a podla mna skvela pamiatka pre modela tak ako skusenost pre teba toto su teda moje 2 chutovky ako by som to spravil ja

4. Citovat Citovat

Tohle mi přijde trochu zvrácené. Tato sekce by podle mého měla sloužit pro úpravu fotek, které mají opravdový potenciál, jen je dotyčný člověk neumí patřičně doladit a ten potenciál dostatečně "odkrýt". Toto je uplně obyčejná fotka, bez náznaku zajímavého světla. Místo přemýšlením nad tím jak to upravit by si měl přemýšlet nad tím jak vhodné na takovémto druhu portrétu uříznout ruku

5. Citovat Citovat
    Myslim, že ty tutoriály na hlavní stránce by měly sloužit k tomu, aby se lidi naučili něco novýho, smysluplnýho a užitečnýho.
    Wtf? http://img.tutoriarts.cz/ferda/upravy3-2/23.png

6. Citovat Citovat
    Citace Původně poslal(a) Dobytek Zobrazit příspěvek
    Myslim, že ty tutoriály na hlavní stránce by měly sloužit k tomu, aby se lidi naučili něco novýho, smysluplnýho a užitečnýho.
    Koukám, že můj fanklub se určitě nebude moct pyšnit tvojí účastí :-) Nemám ti na to co říct, a tvůj názor plně respektuju i když si myslím, že je debilní

// jen tak btw: ujasni si pojmy nevkusný výsledek != nulová výpovědní hodnota tutoriálu
    Naposledy upravil(a) F3RD4; 28-12-2012 v 12:32.

7. Citovat Citovat
    To se pleteš, mě se některý tvoje prácě hodně líbí, až uděláš výstavu, přijedu! ale jako člověk musíš bejt na přesdržku
    Však ať si tu lidi upravujou co chtěj ne? Co se jim do toho kakáš? Nikdo tě nenutí to taky upravovat. Že ty hodinky jsou nevkusný jsi mohl napsat do Luksovo vlákna, tady to akorát zase rozjíždíš, tak se pak nediv, že něco píšu

8. Citovat Citovat
    To se pleteš, mě se některý tvoje prácě hodně líbí, až uděláš výstavu, přijedu! ale jako člověk musíš bejt na přesdržku
    Však ať si tu lidi upravujou co chtěj ne? Co se jim do toho sereš? Nikdo tě nenutí to taky upravovat. Že ty hodinky jsou nevkusný jsi mohl napsat do Luksovo vlákna, tady to akorát zase rozjíždíš, tak se pak nediv, že něco píšu
    Já sem fotku upravil a po svém sem ho upozornil na to že usekl ruku (o hodinkách sem nic nepsal ). A opravdu si myslím, že tato sekce byla založena za jiným účelem. Je od tebe super, že se nekoho zastáváš a možná máš i pravdu ALe příště to můžeš udělat vybranějším způsobem. Všichni nemusí být takoví zlobiví hošové jako já
    Naposledy upravil(a) F3RD4; 28-12-2012 v 12:45.

9. Citovat Citovat
    Zkouška
    KDYŽ CHCEŠ KOUSNOUT KOUSNI!

10. Citovat Citovat
    Známý
    Registrace
    Apr 2012
    Wow takové rozjetí jsem teda nečekal
    Jinak Ferdo, tvůj názor respektuju, jasný fotka asi nemá dle tvého gusta určitý potencionál, ale jak jsem ji vkládal už do svého vlákna na fóru, tak jsem ji s posprodukcí přehnal, tudíž jsem chtěl vidět, jak se s tím poperete Nemyslím si, že by tohle vlákno mělo být jen o produkování fotek, ze který potencionál jen srší, ale spíše poradit začínájícím a trošku je navést na správnou cestu. Každý kdysi, nějak a někdy začínal
    Ještě velké díky těm, co se pokusili fotku nějak vyšperkovat

11. Citovat Citovat
    Citace Původně poslal(a) Luks Zobrazit příspěvek
    Wow takové rozjetí jsem teda nečekal
    Jinak Ferdo, tvůj názor respektuju, jasný fotka asi nemá dle tvého gusta určitý potencionál, ale jak jsem ji vkládal už do svého vlákna na fóru, tak jsem ji s posprodukcí přehnal, tudíž jsem chtěl vidět, jak se s tím poperete Nemyslím si, že by tohle vlákno mělo být jen o produkování fotek, ze který potencionál jen srší, ale spíše poradit začínájícím a trošku je navést na správnou cestu. Každý kdysi, nějak a někdy začínal
    Ještě velké díky těm, co se pokusili fotku nějak vyšperkovat
    Ferda to myslí dobře, jenom je to trochu bručoun Takže si to tak neber, to co ti napsal je jen další rada, která je velice důležitá. Je to klasická chyba začínajících lidí, kteří hledaj na fotce co by zlepšily pomocí postprodukce, ale nedochází jim, že je důležité se soustředit hlavně na to dobře fotku vyfotit. Pokud se to nepovede, tak sebelepší úpravy nepomohou. Dokud Ferda tu ruku nezdůraznil, ani by mě to nenapadlo, ale teď to jasně vidim...teď jdu ale spát a až vstanu tak taky zkusim nějakou úpravu

Však ať si tu lidi upravujou co chtěj ne? Co se jim do toho kakáš? Nikdo tě nenutí to taky upravovat. Že ty hodinky jsou nevkusný jsi mohl napsat do Luksovo vlákna, tady to akorát zase rozjíždíš, tak se pak nediv, že něco píšu
    Buď tak hodnej, přestaň tu rozjíždět flame a předtím než se začneš k něčemu vyjadřovat tak použij mozek. Díky.
    Love is not a theory, it's an experience - Paulo Coelho

12. Citovat Citovat
    Kolemjdoucí
    Registrace
    Jan 2013
    Ahoj, na Vánoce jsem konečně dostal stativ a tak jsem při silvestru cvaknul nějakou tu krajinu. Je to HDR ze tří rawů +-2.Protože s krajinou a hdr nemám zatím žádnou zkušenost, nechávám si to až po zkouškovém - není to žádný vítězný snímek, ale myslím, že se tam dá ukázat, co kdo umí.
    http://ulozto.cz/x1U3hDk/zapady-zip

13. Citovat Citovat
    Kolemjdoucí
    Registrace
    Jan 2013
    A aby se neřeklo, taky jsem zkusil trochu upravit
    ret.jpg
    Naposledy upravil(a) PPPete; 07-01-2013 v 02:49.

14. Citovat Citovat

plna velikost: http://i.imgur.com/NdQiaJd.jpg

S touto fotkou sem si moc při úpravě nevěděl rady. Tak sem zvedavej co předvedete vy ! :-)

15. Citovat Citovat
    Moc sa v tomto nevyznam, respektive vobec Skusil som, mozno to bude prilis velka uprava, ale videl som v tom retro/vintage okamzite ako som sa na to pozrel.

16. Citovat Citovat
    I podle mě je to ideální fotka na vintage. Tady jsou moje pokusy:

17. Citovat Citovat

18. Citovat Citovat
    Takže můj pokus:

používal jsem celkem dost dodge tool, a malikno jsem přibarvoval vlasy a pusu

P.S. Líbí se mi barevná úprava out of space, ten zelenej nádech se k tomu fakt hodí. Černobílá je špatná, tam to bohužel vše moc splývá.
    Naposledy upravil(a) Tomáš Hejlek; 01-02-2013 v 16:01.
    Love is not a theory, it's an experience - Paulo Coelho

19. Citovat Citovat
    Taky jsem něco zkusila, je to takové ledovější
    Naposledy upravil(a) YumeOokami; 01-02-2013 v 19:11.
    KDYŽ CHCEŠ KOUSNOUT KOUSNI!

20. Citovat Citovat

21. Citovat Citovat
    To je tím, že je to 6 let staré téma a rapidshare už vlastně neexistuje.

Web: www.vachudatomas.cz Blog o grafice: www.graficketipy.cz Blog o logách: www.logotvurce.cz

Informace o Místnosti

Users Browsing this Thread

2 uživatelů momentálně prohlíží tuto místnost (0 členů a 2 kolemjdoucích)

Záložky

Oprávnění vkládání