Registrace

Registrovat na Tutoriarts - grafické fórum

Požadované informace

Prosíme zadejte jméno, pomocí kterého se budete přihlašovat.

Zadejte prosím heslo k vašemu uživatelskému účtu. Nezapomínejte, že hesla jsou citlivá na malá a velká písmena.

Zadejte prosím platnou emailovou adresu.

Jaké je hlavní město České Republiky?

Nepovinné informace

Pokud vás na stránky Tutoriarts - grafické fórum pozval jiný uživatel, napište zde jeho jméno (přezdívku).

Všechny časové údaje zobrazené na fórech mohou být automaticky nastaveny tak, aby čas odpovídal vaší aktuální poloze kdekoliv na světě. Stačí si jen vybrat vhodné časové pásmo z níže uvedeného seznamu.

In addition, you may set the appropriate option to allow for daylight savings time in your part of the world.

Čas od času, správci a/nebo ostatní členové mohou potřebovat, aby vám posílali e-mailová upozornění nebo zprávy. Pokud nechcete přijímat e-maily od ostatních lidí, můžete vypnout tuto možnost zde.

Pravidla fóra

Aby bylo možné pokračovat v registraci, musíte souhlasit s těmito pravidly:

Stručná pravidla stránek

Doporučujeme si přečíst níže vypsaná pravidla a podmínky stránek, k jejichž dodržování se registrací zavazujete. Pokud s podmínkami souhlasíte, zaškrtněte prosím políčko 'Souhlasím' a klikněte na tlačítko 'Dokončit Registraci' níže. Pokud chcete registraci zrušit, klikněte sem pro návrat na hlavní stranu fóra stránek.

Správce tutoriarts.cz si vyhrazuje právo informovat Vás e-mailem o důležitých změnách, které na webu proběhnou. Registrací vyjadřujete souhlas s přijímáním podobných e-mailů. K podobným informacím dochází zřídka, například jednou za půl roku, a nikdy nebudou zneužívány pro jiný než informativní účel.

Přestože správci a moderátoři Tutoriarts - grafické fórum se snaží držet jakýkoliv nežádoucí obsah mimo tyto stránky, není možné abychom monitorovali všechny zprávy. Všechen uživatelský obsah vyjadřuje pohled uživatelů fóra. Vlastníci Tutoriarts - grafické fórum a vBulletin Solutions, Inc. (vývojáři vBulletin) se zříkají jakékoliv zodpovědnosti za zprávy, napsané uživateli.

Odsouhlasením těchto pravidel se zavazujete, že nebudete vkládat žádné obscéní, sprosté, sexuálně orientované, nenávistné, výhrůžné, nebo platné zákony porušující příspěvky. Při porušení pravidel vám buď bůh milostiv, protože já nebudu.

Vlastník Tutoriarts - grafické fórum si vyhrazuje právo upravovat, mazat či jinak měnit obsah stránek z jakéhokoliv důvodu.

Nahoru

Autoři: Jakub Houdek, Jakub Šimůnek, Petr Široký a příležitostní sebevrazi